افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

Gain Follower

چگونه فالوورهای خود را افزایش دهید!
راهنمای جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

آیا خرید فالوور بهترین راه است؟

شما در حال حاضر ممکن است بدانید که نمایش مشخصات  ومحصولاتتان در اینستاگرام سبب رشد کسب و کار ومحبوبیت  نام تجاری می شود. این یک راه برای اجتماعی برای افزایش اعتبار نام تجاری، جذب کارکنان آینده، ویترین محصول و ترویج فرهنگ سازمانی، افزایش رضایت مشتریان، و تولید کسب و کار جدید است. اما در اینجا یک نکته وجود دارد: مگر در مواردی که شما معروف هستید، جمع آوری فالوور و افزایش چندین هزار نفری آن بدون سخت کار کردن و اجرای استراتژی مناسب فعالیت، میسر و مفید واقع نمی شود. خوشبختانه، با چند راهکار ساده می توانید محبوبیت خود را در حد مطلوب افزایش دهید و فالوورهای خود را به بالای چندین هزار برسانید، منظور از فالوور، افراد حقیقی و دنبال کننده مطالب برند و پست های منتشر شده شما است.

اینستاگرام خود را استاندارد و تجاری کنید:

پروفایل تجاری خود را بسازید و اطلاعات تجاری و ارتباطات خود را در آن تکمیل کنید، آدرس سایت، دسترسی تلگرام، شماره تماس، نام تجاری و شناسه ساده برای ارتباط مخاطبان با برند تان را در اختیار کاربران قرار دهید. نام تجاری خود را هرچه ساده تر و قابل یافتن در اینستاگرام ثبت کنید. انتخاب نام اهمیت زیادی دارد!

ساخت پروفایل و تنظیمات اولیه

برای تمامی روزهای خود مطلب آماده کنید:

برای فعالیت حرفه ای و تجاری در اینستاگرام پیشنهاد می شود که از قبل پست های خود را آماده کنید. شما میتوانید چند نفر را برای این کار استخدام کنید تا موضوعات مطالب و متن را برای شما آماده کنند. درصورتی که زمان یا شرایط این کار را ندارید ما برای شما حرفه تولید محتوای متنی میکنیم.

تولید محتوای متنی مناسب

قابلیت خود را در جدابیت محتوای بصری افزایش دهید:

کیفیت تصویر و ویدئوی شما بیشترین ارزش را در جذب اولیه کاربران اینستاگرام دارد. شما به راحتی می توانید با استفاده از فیلترهای مختلف و گرافیک زیبا مخاطبان را دائماً به سمت برند خود متوجه کنید. توانایی خلاقیت و جذاب کردن محتوای تصویری بسیار ارزشمند و مهم است و ما می توانیم به شما حرفه ای کمک کنیم.

افزایش خلاقیت در گرافیک

همیشه آپدیت باشید اما منظم و بدون مزاحمت:

پیشنهاد ما این است که در تقویم کاری خود، محتوای آماده شده را در ساعت پربازدید و دوره ی مشخص، پست های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید تا اتوماتیک انتشار یابند. این روند برای مخاطبان ارزش زیادی دارد زیرا محصولات و خدمات خود را منظم و به اندازه تحت برند خود به نمایش گذاشته اید و همیشه پیج اینستاگرام بروزرسانی شده دارید.

انتشار منظم پست

توضیحات پست های اینستاگرام خود را بیشتر اهمیت بدهید:

پست اینستاگرام به غیر از عکس و یا ویدئو المان مهم دیگری دارد که باید آنرا تخصصی و برای جذب بیشتر و بهتر مخاطبان نگارش کرد. ضمن اینکه بخش قابل ملاحظه ای از برندسازی و بازاریابی اجتماعی شما در اینستاگرام منوط به نوشتن مطالب مهم و پرکاربرد در این قسمت است.

Caption حرفه ای و هدفمند

استفاده از هشتگ های پرکاربرد و مرتبط با موضوع پست:

هشتگ، کلیدواژه مشخص کننده موضوع و دسته بندی مطلب مورد نظر است. حرفه ای است اگر هشتگ انتخاب شده مرتبط با تجارت و موضوع پست باشد و تعداد آن از 5 تا 7 عدد بیشتر نشود. همچنین با شناسایی هشتگ های پرکاربرد، آنها را برای افزایش بازدید پست خود استفاده کنید.

انتخاب هشتگ مناسب

از هر راهی که میتوانید با کاربران بیشتر ارتباط برقرار کنید:

منتظر نمانید! عکس بگذارید، محتوای مناسب متنی بنویسید، هشتگ های مناسب را انتخاب و اضافه کنید، پست ها را مرتب انتشار دهید و خود شما شروع کننده ارسال درخواست فالو باشید. در این صورت هم برند خود را نمایش داده اید و هم درصورت داشتن پیج حرفه ای، کاربران را به مخاطبان خود تبدیل نموده اید.

تعامل با مخاطب