افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

Gain Follower

مدیریت و جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

جذب فالوور واقعی اینستاگرام

نمایش محصولات و خدمات در اینستاگرام سبب رشد و محبوبیت کسب و کار شما می شود. بغیر از مواردی که شما معروف هستید، جمع آوری فالوور و افزایش چندین هزار نفری فالوور بدون سخت کار کردن و اجرای استراتژی مناسب بدست نمی آید و در این زمان بیشتر ما به فکر خرید فالوور میافتیم. خرید فالوورها که بیشتر فیک و غیرفعال هستند باعث ضربه به اعتبار برند شما می شود
رشد واقعی فالوور های اینستاگرام
بهترین راهکار تعامل واقعی با سایر مخاطبان هدفمند شما در اینستاگرام است که ما برای این هدف ابزاری قدرتمند را در دست داریم که میتواند با فعالیت واقعی به رشد فالوور های شما کمک کند. این یک فعالیت واقعیست که در بازار هدف شما به جذب فالوور جدید می پردازد.

افزایش فالوور واقعی

خدمات مدیریت و جذب فالوور برای صفحات اینستاگرام

کامنت

نوشتن کامنت روی پست ها
نوشتن کامنت های دلخواه و پیش فرض
نوشتن کامنت بر اساس هشتگ ها
تنظیم زمان بین نوشتن کامنت ها
محدود کردن تعداد کامنت در شبانه روز
ننوشتن کامنت در ساعت های خواب
تعامل سریع با مخاطب هدفمند شما

لایک

لایک اتومات پست های فالوینگ های شما
لایک اتومات بر اساس هشتگ های دلخواه
لایک بر اساس لوکیشن مکانی پست ها
تنظیم ساعت های لایک در فاصله های زمانی
تنظیم محدودیت تعداد لایک در شبانه روز
مدیریت و حذف هشتگ ها برای لایک کردن
تنظیم حداگثر تعداد لایک در شبانه روز

فالوو

فالوو از بین فالوور های یک کاربر
فالوو بر اساس لوکیشن مکانی
فالوو بر اساس جنسیت مخاطب
فالوو بر اساس هشتگ های دلخواه
فالوو بر اساس تعداد فالوور کاربر
فالوو بر اساس تعداد فالوینگ کاربر
فالوو بر اساس تعداد پست های کاربر
آیا تضمینی برای افزایش فالوور وجود دارد؟
با نگاهی واقع بینانه درمیابیم که افزایش فالوور در اینستاگرام بدون قید و شرط به نوع کاربری صفحه بستگی دارد، یعنی موضوعی که صفحه در آن فعالیت دارد
با این حال در پاسخ این سوال باید گفت بله!
با توجه به فاکتور هایی که در سیستم افزایش فالوور فارسیگرام ذکر شد افزایش فالوور با این روش صد در صد انجام میشود اما تعداد دقیق آن قابل پیش بینی نیست،ضمنا این  نکته را فراموش نکنید که بغیر از این فعالیت ها و البته تبلیغات، هیچ راه دیگری برای افزایش فالور واقعی وجود ندارد!
این سیستم چگونه کار می کند؟
چه تعداد فالوور واقعی از این سرویس بدست می آورم؟
آیا امکان فالوور یابی به تفکیک مکان وجود دارد؟
این سرویس باعث لیمیت یا بلاک شدن صفحه نمیشود؟
برای انجام این سرویس نیاز به یوزر نیم و پسورد حساب دارید؟
آیا این سرویس یک ربات است؟
چگونه سرویس افزایش فالوور فارسیگرام را شروع کنم؟

چگونه فالوورهای خود را افزایش دهید!
راهنمای جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

اینستاگرام خود را استاندارد و تجاری کنید:

پروفایل تجاری خود را بسازید و اطلاعات تجاری و ارتباطات خود را در آن تکمیل کنید، آدرس سایت، دسترسی تلگرام، شماره تماس، نام تجاری و شناسه ساده برای ارتباط مخاطبان با برند تان را در اختیار کاربران قرار دهید. نام تجاری خود را هرچه ساده تر و قابل یافتن در اینستاگرام ثبت کنید. انتخاب نام اهمیت زیادی دارد!

شروع برندینگ با پروفایل

برای تمامی روزهای خود مطلب آماده کنید:

برای فعالیت حرفه ای و تجاری در اینستاگرام پیشنهاد می شود که از قبل پست های خود را آماده کنید. شما میتوانید چند نفر را برای این کار استخدام کنید تا موضوعات مطالب و متن را برای شما آماده کنند. درصورتی که زمان یا شرایط این کار را ندارید ما برای شما حرفه تولید محتوای متنی میکنیم.

تولید محتوای متنی مناسب

قابلیت خود را در جدابیت محتوای بصری افزایش دهید:

کیفیت تصویر و ویدئوی شما بیشترین ارزش را در جذب اولیه کاربران اینستاگرام دارد. شما به راحتی می توانید با استفاده از فیلترهای مختلف و گرافیک زیبا مخاطبان را دائماً به سمت برند خود متوجه کنید. توانایی خلاقیت و جذاب کردن محتوای تصویری بسیار ارزشمند و مهم است و ما می توانیم به شما حرفه ای کمک کنیم.

افزایش خلاقیت در گرافیک

همیشه آپدیت باشید اما منظم و بدون مزاحمت:

پیشنهاد ما این است که در تقویم کاری خود، محتوای آماده شده را در ساعت پربازدید و دوره ی مشخص، پست های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید تا اتوماتیک انتشار یابند. این روند برای مخاطبان ارزش زیادی دارد زیرا محصولات و خدمات خود را منظم و به اندازه تحت برند خود به نمایش گذاشته اید و همیشه پیج اینستاگرام بروزرسانی شده دارید.

انتشار منظم پست

توضیحات پست های اینستاگرام خود را بیشتر اهمیت بدهید:

پست اینستاگرام به غیر از عکس و یا ویدئو المان مهم دیگری دارد که باید آنرا تخصصی و برای جذب بیشتر و بهتر مخاطبان نگارش کرد. ضمن اینکه بخش قابل ملاحظه ای از برندسازی و بازاریابی اجتماعی شما در اینستاگرام منوط به نوشتن مطالب مهم و پرکاربرد در این قسمت است.

Caption حرفه ای و هدفمند

استفاده از هشتگ های پرکاربرد و مرتبط با موضوع پست:

هشتگ، کلیدواژه مشخص کننده موضوع و دسته بندی مطلب مورد نظر است. حرفه ای است اگر هشتگ انتخاب شده مرتبط با تجارت و موضوع پست باشد و تعداد آن از 5 تا 7 عدد بیشتر نشود. همچنین با شناسایی هشتگ های پرکاربرد، آنها را برای افزایش بازدید پست خود استفاده کنید.

انتخاب هشتگ مناسب

از هر راهی که میتوانید با کاربران بیشتر ارتباط برقرار کنید:

منتظر نمانید! عکس بگذارید، محتوای مناسب متنی بنویسید، هشتگ های مناسب را انتخاب و اضافه کنید، پست ها را مرتب انتشار دهید و خود شما شروع کننده ارسال درخواست فالو باشید. در این صورت هم برند خود را نمایش داده اید و هم درصورت داشتن پیج حرفه ای، کاربران را به مخاطبان خود تبدیل نموده اید.

تعامل با مخاطب