تبلیغ در اینستاگرام

Instagram Ads Marketing

تبلیغ در اینستاگرام

با بیش از 500 میلیون عضو، اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود.
شرکت ها و تجارت های مختلف می توانند تبلیغات خود را با مخاطبان بسیاری به اشتراک بگذارند و کاربران را در یک محیط با کیفیت بالا و خلاق درگیر کنند.

انواع محصولات

امکان تبلیغ همه نوع محصول در دسته بندی مشخص

مخاطب فراوان

تعداد و اثرپذیری بالای مخاطبان ایرانی در اینستاگرام

تنوع تبلیغات

قابلیت تبلیغ در فرمت های مختلف با ایده های خلاقانه
تبلیغ در اینستاگرام چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟
تبلیغات در صفحات اینستاگرام
استفاده روزانه اینستاگرام در زندگی بیش از 20 میلیون کاربر ایرانی این فضای مجازی را به جایگاه جدیدی در تبلیغات رسانده است که بیشتر فعالان تجاری بدنبال پیدا کردن مشتریان و علاقمندان جدید با استفاده از ابزار آسان و کاربردی آن هستند.
این روزها زیاد می شنویم که شخصی در حال کسب درآمد واقعی با اینستاگرام است. محصولات خود را مستقیم به فروش می رساند و یا برای خدمات خود در دنیای واقعی مشتری جذب می کند. رایگان، سریع، ریسک پایین و متمرکز بودن از فاکتورهای محبوبیت اینستاگرام است. ضرر در این روش تبلیغی بسیار پایین است اما باید زمانبندی و خلاق بودن را فراموش نکنید.

راهنمای تبلیغ در اینستاگرام

در نقاط پرتجمع این شبکه اجتماعی خود را در قالب یک عکس و یا کلیپ تصویری نمایش دهید. این مکان ها همان صفحات پربازدید هستند که بیشتر آن ها با دریافت هزینه محصول - خدمات - یا صفحه شما را برای مدت زمان مشخص در قالب پست تصویری به مخاطبان خود نمایش می دهند. لازم است یک لیست از باکیفیت ترین صفحاتی عمومی و یا تخصصی تهیه کرده و یک پیام درخواست تعرفه به آن ها بفرستید. انتخاب تعداد دفعات، زمان و محتوا با شماست. پس از آن شما شاهد دنبال کنندگان جدید خواهید بود که به شما ابراز علاقه کرده اند. از این پس وظیفه شما حفظ و رشد این فالوور ها با فعالیت صحیح و منظم می باشد.

اجرای تبلیغات ویدیویی با گرافیک خلاقانه

تبلیغ ویدئویی

ما برای شما ویدئوی تبلیغاتی میسازیم تا در 60 ثانیه آگهی محصولات و خدمات تجاری شما با بیشترین اثر و الهام بخشی منتشر گردد. همچنین شما میتوانید برای تبلیغ بهتر و موثرتر در چندین پیج ویدئوی مرتبت و ادامه دار بسازید تا مخاطبان آنها را دنبال کنند.

ساخت ویدئو تبلیغاتی

مشاهده کلیپ بهترین روش جذب مخاطب و مشتری جدید تا 10 برابر بیشتر با قابلیت نمایش در صفحات مختلف اینستاگرام با لوگو و مشخصات درخواستی شما و با تعرفه 600 هزارتومان برای 45 ثانیه
سفارش ساخت ویدئو
اجرای تبلیغات تصویری با گرافیک خلاقانه

تبلیغ تصویری

با تبلیغات عکس، کسب و کار شما می تواند محصولات و خدمات خود را از طریق تصاویر زیبا و خلاق نمایش دهد. ما اثر بخشی تبلیغ شما را با ایجاد تفاوت و نوآوری در نمایش برند افزایش می دهیم و به تبلیغات شما با یک طراحی خوب کمک می کنیم.

طراحی گرافیک تبلیغاتی

این سرویس شامل یک طرح گرافیکی استاندارد و منطبق با اصول تبلیغاتی و مرتبط با بازار هدف و مخاطب است و تعرفه سفارش یک طرح گرافیکی مبلغ 50 هزار تومان می باشدو.
سفارش آنلاین طراحی

ساخت کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

چگونه برای تبلیغات موثر اینستاگرام برنامه ریزی کنیم؟

ساخت تبلیغ در اینستاگرام
مرحله دوم: حالا نوبت انتخاب یک تصور چشمگیر مرتبط و متن جذاب مناسب است. ما پیشنهاد میکنیم بجای عکس از ویدئو برای معرفی خود استفاده کنید. با استفاده از برنامه های ساده خودتان هم می توانید آن را بسازید "مثلا یک اسلاید از بهترین پست های صفحه شما بهمراه لوگو و نام"، مطمئن باشید نتیجه بسیار بهتر خواهد بود. در کمترین حالت برند شما توسط مخاطب دیده شده است.

تعرفه تبلیغ در اینستاگرام برای هر صفحه بر اساس میزان محبوبیت و نظر شخصی صاحب آن متفاوت است ولی بودجه 50 تا 150 هزار تومان و یا حتی بیشتر وجود دارد. با یک بودجه 400 هزار تومانی میتوان در 4 تا 7 صفحه تبلیغات کرد. اگر نتایج خوب بود این کار را ادامه دهید.
به این فرآیند کمپین سازی اینستاگرام می گویند.
مرحله اول: تبلیغات در اینستاگرام باید هدفمند و با برنامه ریزی دقیق اجرا شود. ابتدا بودجه خود را انتخاب کنید. بهتر است هزینه کمتری را برای آزمون اول و نتایج آن بپردازید و در صورت علاقه آن را افزایش داده و ادامه دهید.

روش کار به این شکل است که شما باید در یک فایل اکسل نام صفحات مورد علاقه ای را که پیدا کرده اید وارد کنید، در جلوی آن تعداد فالوور، حدود کامنت و لایک را بنویسید، سپس با مدیر صفحه ارتباط بگیرید و تعرفه ریالی را نیز بفهمید و بنویسید. این تعرفه بر اساس تعداد دفعات انتشار ( مثلاً 2 بار شات) و میزان زمان نمایش به شما اعلام می شود. با در نظر گرفتن تعداد میانگین هر ستون شما متوجه می شوید که کدام صفحات واقعی تر و کدام تعرفه ها درست است. انتخاب خود را انجام دهید.

تبلیغات در اینستاگرام

با انتخاب خود بهترین صفحات مورد علاقه را برای تبلیغ به ما معرفی کنید. ما هم صفحات با کیفیت را به شما برای تبلیغ پیشنهاد میکنیم.

سئوالات پیش از سفارش تبلیغ در اینستاگرام

چرا قیمت تبلیغات اینستاگرام متغیر است؟
ما صفحاتی زنجیره ای برای تبلیغ در اختیار نداریم و بر اساس استاندارد های تبلیغات جهانی فقط مجری تبلیغات شما خواهیم بود. تعرفه نهایی بر اساس تعداد دفعات تبلیغ شما و صفحات هدف مشخص می شود که متعلق به مدیران مستقل است و باید بر اساس پروسه همکاری تبلیغاتی پس از تعیین لیست این صفحات، تعرفه های جدید درخواست شود و در لیست نهایی محاسبه گردد.
چرا سایت های دیگر تعرفه مشخص دارند؟
متاسفانه روش حاضر تبلیغات در صفحات مشخص بعلت فالوور های تکراری و تقلبی و بازخورد نهایی پایین بسیار اشتباه است و هزینه تبلیغ شما باید بر اساس قیمت هر صفحه پرداخت شود. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با یک سئوال از یک صفحه بسیار معتبر حدود هزینه را متوجه خواهید شد و امکان تبلیغ در چندین صفحه با میلیون فالوور و تعرفه ارزان مثلا 50 تا 100 هزارتومان خارج از عرف و دارای اشکال عملیاتی است.
چگونه صفحات را انتخاب کنیم؟
همه ما صفحات خوبی را در اینستاگرام دنبال می کنیم. اگر پیج دارای فالوورغیرواقعی نباشد شما یک تناسب در تعداد لایک و کامنت ها مشاهده می کنید. بعنوان مثال صفحه ای که 500k فالوور دارد باید بیش از 100 کامنت را دریافت کند و در حدود 3000 لایک برای هر پست. متاسفانه توسط ربات برخی صاحبان صفحات برای خود لایک اضافه می کنند ولی در مورد کامنت این موضوع دشوارتر است و میزان خوبی برای مقایسه است.
چه صفحاتی در کمپین اینستاگرام هستند؟
ما برای ساخت کمپین تبلیغ در اینستاگرام لیستی شامل بیش از 35 صفحه با کیفیت را انتخاب کرده ایم که به مشتریان خود به درخواست ارائه می کنیم که می توانند از بین این صفحات پس از بررسی انتخاب انجام دهند و سپس تعرفه قیمت لیست نهایی پرسیده شده و به مشتری اعلام می شود. تمامی گام ها بسیار شفاف است و مشتری میتواند صفحات دلخواه جدید را به لیست کمپین خود اضافه کند. ما تنها هزینه مدیریت کمپین را از مشتریان دریافت خواهیم کرد.
نیاز به مشاوره بیشتر دارم!
بهتر است همیشه پیش از هر سفارش با کارشناسان مربوطه صحبت کرده و از راهکارهای جدید و مناسب مطلع شوید.
برای این منظور با ما تماس بگیرید 02188581023
و یا در تلگرام پیام بفرستید 09120345160