تجارت خوب با اینستاگرام فعال


بدون نیاز به توضیح بیشتر درباره اهمیت و جایگاه این روزهای اینستاگرام در بین افراد و کسب و کارها، اینستاگرام برای خود تبدیل به یک موتور جستجو شده و مشتریان یک کالا یا علاقمندان به یک موضوع از آن برای یافتن و مطالعه محتوای تصویری استفاده میکنند.

داشتن پست های روزانه با هشتگ های مناسب و قرار دادن لوکیشن به شما برای بهتر دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام کمک زیادی خواهد کرد.

مدیریت اینستاگرام چیست؟


مدیریت اینستاگرام شامل تولید و طراحی پست های خلاقانه و انتشار آنها در زمان مناسب بهمراه کپشن جذاب که قابلیت تعامل با مخاطبان صفحه را داشته باشد در کنار وارد کردن هشتگ های مرتبط با هر پست می شود. همچنین مدیریت صفحه و پاسخ به کامنت ها و پیام های دایرکت نیز از جمله وظایف مدیر اینستاگرام می باشد.
در این صفحه شما با خدمات متنوع و مرتبط با مدیریت صفحه اینستاگرام آشنا میشوید و می توانید از تیم حرفه ای و متخصص ما برای اهداف خود استفاده ببرید..

ساخت پست

تولید پست های خلاقانه و جذاب مرتبط با موضوع کار و مناسبت ها با استاندارد های کامل

تعامل با مخاطبین

ایجاد فضای تعاملی با کاربران در اینستاگرام با ترغیب مخاطبان به اشتراک گذاری نظرات و دنبال کردن برند شما

گزارش هفتگی

گزارش های هفتگی از میزان محبوبیت، رشد، فالوور، هشتگ، فعالیت، جذابیت در صفحه رسمی اینستاگرام شما

انتشار پست

طراحی و آماده سازی تصویر و ویدئوی تعاملی محصولات، خدمات و برند شما بهمراه انتشار مرتب پست در زمان مناسب

مدیریت هشتگ

تحقیق و شناسایی هشتگ های پرکاربرد مرتبط با کسب و کار شما برای جذب بیشتر مخاطبان و افزایش بازدید پست

طراحی برند

مطابق با برند و اطلاعات کسب و کار شما، ما صفحه رسمی شما را در اینستاگرام طراحی و آماده فعالیت می کنیم.

تولید پست

ساخت 30 پست مرتبط با صفحه
تحویل کلیه پست ها در 4 روز کاری
شامل کپشن، تصویر یا ویدئو، هشتگ
تعرفه ماهیانه 450.000 تومان

انتشار اتومات

انتشار 30 پست بصورت روزانه
زمانبندی پست ها بر اساس بهترین بازخورد
شامل هشتگ، آنالیز، کپشن، تصویر، استوری
تعرفه ماهیانه 90.000 تومان

گزارش فعالیت

شامل 4 گزارش حرفه ای هفتگی
تحویل کلیه گزارشات فالوور، رشد، هشتگ
گزارشات بصورت فایل مستند و گراف اطلاعاتی
تعرفه ماهیانه 60.000 تومان

پاسخ دهی

شامل پاسخ به کلیه کامنت ها و نظرات
پاسخ به پیام های دریافتی دایرکت
نوشتن کامنت در پست های مرتبط با هشتگ
تعرفه ماهیانه 100.000 تومان

بله. با توجه به سرویس هایی که فارسیگرام ارائه می دهد شما می توانید پکیج مورد نظر خودتان را درخواست کنید.

آمار هایی که فارسیگرام از فعالیت شما ارائه می دهد بسیار فرا تر از آماری است که خود نرم افزار اینستاگرام برای کاربرانش فراهم میکند.آمار هایی دقیق از لایک ها، کامنت ها ،فالو ها و کلیه اکشن هایی که در بازه زمانی مشخص در ساعات مختلف انجام شده است.

با توجه به سیستم آمار گیری دقیق فارسیگرام برای صفحه اینستاگرام ، کارشناسان ما با تحلیل این گزارشات می توانند استراتژی هدفمندی را برای انتشار پست های زمانبندی شده به منظور بالا بردن کیفیت صفحه به کار ببرند.

با توجه به ابزار قدرتمندی که فارسیگرام برای مدیریت اینستاگرام در دست داردبعد از یک دوره و تحلیل کامل فعالت و صفحه این امکان وجود دارد که تمتامی پست ها به مدت یک ماه از قبل روی ساعت و تاریخ مورد نظر برای انتشار تنظیم شوند.

هر صفحه اینستاگرام موضوع خاصی را دنبال می کند . هر موضوع یقینا طرفداران و دنبال کنندگان خاص خودش را دارد که با استفاده از کلمات مرتبط آن موضوع را در اینستاگرام جستجو می کنند،همانطور که میدانید عکس هایی در نتیجه جستجو نمایش داده می شوند که هشتگ جستجو شده در آن ها بکار رفته باشد.کارشناسان فارسیگرام ، هشتگ های پر بازدید مرتبط با موضوع صفحه شما را جستجو کرده و از آنها در تمامی پست ها استفاده می کنند.

ما برای این نیاز شما خدمات استخدام ادمین حرفه ای را آماده کرده ایم. این لینک را برای ادمین صفحه اینستاگرام مشاهده کنید.
این ایده خوبیست که شما بجای استخدام یک نیروی جدید با همه موارد اداری آن از یک ادمین باتجربه برای کارهای اینستاگرام استفاده کنید.

صفحه حاضر تنها با این هدف راه اندازی شده است تا شما کارهای اینستاگرام خود را به تیم ما بسپارید. با سفارش هر یک از بسته های خدمات ما بصورت پکیج و یا آیتم میتوانید اینستاگرام خود را فعال و پویا کنید.

اگر فقط نیاز دارید که پست های جدید دریافت کنید و آن را خودتان بصورت موردی منتشر کنید میتوانید سفارش خود را برای تعداد 30 پست در مرحله اول ثبت و پرداخت کنید تا بر اساس موضوع صفحه شما تیم ما بهترین مطالب را از اینترنت استخراج نمایند و پس از طراحی تصویر و یا کلیپ برای شما ارسال کنند.

اگر هنوز انتخاب نکرده اید که چه سرویسی برای کار شما بهتر است میتوانید با یک تماس از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید.
اگر درحال حاضر از عملکرد صفحه خود راضی نیستید ما میتواینم به شما کمک کنیم. تماس بگیرید.

سرویس افزایش فالوور هدفمند مرتبط با نوع فعالیست ما جزو سرویس های مدیریت نیست و بصورت جداگانه در فارسیگرام سرویس رسانی می شود. برای این منظور دو را دارید:
از این صفحه بسته های مدیریت ویژه و یا پکیج پیشنهادی را انتخاب کنید تا همراه با بسته سیستم افزایش فالوور را در کنار سایر سرویس ها دریافت کنید.
فقط سرویس افزایش فالوور را انتخاب کنید که اطلاعات بیشتر در صفحه فالوور از منو قابل دسترس است.