بهترین ویترین روز برای تبلیغات شما

بهترین ویترین روز برای تبلیغات شما
استفاده روزانه اینستاگرام در زندگی بیش از 20 میلیون کاربر ایرانی این فضای مجازی را به جایگاه جدیدی در تبلیغات رسانده است که بیشتر فعالان تجاری بدنبال پیدا کردن مشتریان و علاقمندان جدید با استفاده از ابزار آسان و کاربردی آن هستند.

این روزها زیاد می شنویم که شخصی در حال کسب درآمد واقعی با اینستاگرام است. محصولات خود را مستقیم به فروش می رساند و یا برای خدمات خود در دنیای واقعی مشتری جذب می کند. رایگان، سریع، ریسک پایین و متمرکز بودن از فاکتورهای محبوبیت اینستاگرام است. ضرر در این روش تبلیغی بسیار پایین است اما باید زمانبندی و خلاق بودن را فراموش نکنید.
با بیش از 500 میلیون عضو، اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود. شرکت ها و تجارت های مختلف می توانند تبلیغات خود را با مخاطبان بسیاری به اشتراک بگذارند و کاربران را در یک محیط با کیفیت بالا و خلاق درگیر کنند.

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

در نقاط پرتجمع این شبکه اجتماعی خود را در قالب یک عکس و یا کلیپ تصویری نمایش دهید. این مکان ها همان صفحات پربازدید هستند که بیشتر آن ها با دریافت هزینه محصول – خدمات – یا صفحه شما را برای مدت زمان مشخص در قالب پست تصویری به مخاطبان خود نمایش می دهند.


لازم است یک لیست از باکیفیت ترین صفحاتی عمومی و یا تخصصی تهیه کرده و یک پیام درخواست تعرفه به آن ها بفرستید. انتخاب تعداد دفعات، زمان و محتوا با شماست. پس از آن شما شاهد دنبال کنندگان جدید خواهید بود که به شما ابراز علاقه کرده اند. از این پس وظیفه شما حفظ و رشد این فالوور ها با فعالیت صحیح و منظم می باشد.

پوشش

دسترسی به یک مارکت بزرگ جمعیتی

سرعت

با یک کلیک به مشتریان جدید برسید

انتخاب

امکان انتخاب های متنوع از بازار هدف

تعامل

راه ارتباط لحظه ای و آسان با شما

تبلیغ تصویری
با تبلیغات عکس، کسب و کار شما می تواند محصولات و خدمات خود را از طریق تصاویر زیبا و خلاق نمایش دهد. ما اثر بخشی تبلیغ شما را با ایجاد تفاوت و نوآوری در نمایش برند افزایش می دهیم و به تبلیغات شما با یک طراحی خوب کمک می کنیم.
طراحی گرافیک تبلیغاتی
این سرویس شامل یک طرح گرافیکی استاندارد و منطبق با اصول تبلیغاتی و مرتبط با بازار هدف و مخاطب است و تعرفه سفارش یک طرح گرافیکی مبلغ 50 هزار تومان می باشد.

تبلیغ ویدئویی
ما برای شما ویدئوی تبلیغاتی میسازیم تا در 60 ثانیه آگهی محصولات و خدمات تجاری شما با بیشترین اثر و الهام بخشی منتشر گردد. همچنین شما میتوانید برای تبلیغ بهتر و موثرتر در چندین پیج ویدئوی مرتبت و ادامه دار بسازید تا مخاطبان آنها را دنبال کنند.
ساخت ویدئو تبلیغاتی
مشاهده کلیپ بهترین روش جذب مخاطب و مشتری تا 10 برابر بیشتر با قابلیت نمایش در صفحات مختلف اینستاگرام با لوگو و مشخصات شما و با تعرفه 600 هزارتومان برای 45 ثانیه

تعرفه قیمت تبلیغات در اینستاگرام


تیم فارسیگرام به شما کمک خواهد کرد تا تبلیغات موثری را با بهترین روش در صفحات پربازدید و پرطرفدار اینستاگرام تجربه کنید.

بسته اول

زمان اجرای تبلیغات در 2 شب تعداد صفحات نمایش دهنده 2 پیج حدود فالوور هر صفحه 700 هزار نفر مجموع فالوور صفحات حدود 1.5میلیون مدیریت کامل کمپین تبلیغاتی

بسته دوم

زمان اجرای تبلیغات در 4 شب تعداد صفحات نمایش دهنده 4 پیج حدود فالوور هر صفحه 700 هزار نفر مجموع فالوور صفحات حدود 3 میلیون نفر بهمراه مدیریت کامل کمپین تبلیغات

بسته سوم

زمان اجرای تبلیغات در 12 شب تعداد صفحات نمایش دهنده 12 پیج حدود فالوور هر صفحه 700 هزار نفر مجموع فالوور صفحات حدود 9 میلیون نفر بهمراه مدیریت کامل کمپین تبلیغات

بسته چهارم

زمان اجرای تبلیغات در 30 شب تعداد صفحات نمایش دهنده 30 پیج حدود فالوور هر صفحه 800 هزار نفر مجموع فالوور صفحات حدود 18 میلیون نفر بهمراه مدیریت کامل کمپین تبلیغات

نحوه محاسبه هزینه تبلیغات:

تبلیغات در صفحات پر بازدید و  پرطرفدار اینستاگرام انجام خواهد شد. نمونه صفحات را ببینید!
تعداد صفحاتی که تبلیغ شما در آنها نمایش داده خواهد شد در هر بسته مشخص شده است.
مدت زمان نمایش هر تبلیغ در هر صفحه 24 ساعت می باشد.
منظور از مجموع فالوور، عدد نهایی تعداد فالوور همه صفحات آن بسته تبلیغاتی می باشد.
مدت زمان اجرا برای هر صفحه یک شب میباشد که البته میتوانید به دلخواه با سرعت بیشتر تبلیغات کنید.
هیچ یک از این صفحات متعلق یه مجموعه فارسیگریام نیست و ما فقط بهترین ها را انتخاب کرده ایم.
شما میتوانید صفحات مورد علاقه خود را به کارشناسان ما برای جایگزین کردن با صفحه دیگری اعلام کنید.
تبلیغات بر اساس تعداد لایک و یا تعداد نمایش در اینستاگرام وجود ندارد.
لیست صفحاتی که تبلیغ شما را نمایش خواهند داد به شما از قبل اطلاع رسانی میشود.
زمان تبلیغ به دلخواه شما می باشد که ما با مدیران صفحات برنامه ریزی خواهیم کرد.
در هر کمپین تعداد صفحاتی که تبلیغات شما را نمایش خواهند داد مشخص گردیده است.
حدود فالوور هر صفحه میتوانید بین 500 هزار تا 1 میلیون فالوور باشد.
فرمت تبلیغات میتواند عکس یا ویدئو باشد. بهتر است ویدئویی باشد.

در زیر لوگوی تعدادی از صفحاتی که با ما با آنها بصورت مستقل تبلیغ میکنیم نمایش داده شده است. روی هر یک کلیک کنید.
تعداد نمایش و لایک حدودی پست های هر صفحه مشخص است که از کیفیت بسیار بالایی در بین صفحات فارسی زبان برخوردار هستند.
توجه داشته باشید که هیچگونه ارتباط و وابستگی بین مجموعه فارسیگرام و صفحات کمپین وجود ندارد.
شما همچنین می توانید صفحات مورد درخواست خود را برای نمایش در کمپین تبلیغ اینستاگرام به ما اعلام کنید.
پس از استعلام قیمت و تعیین زمان با هماهنگی ادمین های صفحات مختلف، تبلیغ شما برنامه ریزی می شود.

1.ایجاد اعتماد
با توجه به گستردگی اینستاگرام و حجم زیاد تبلیغات در صفحات مختلف این موضوع کاملا واضح است که همه افراد به پیشنهاد های شخصی که او را می شناسند (اینفلوئنسر) اعتماد بیشتری دارند تا تبلیغات یک برند.و زمانی که فرد مورد علاقه شان در صفحه اینستاگرام خود مثلا استفاده از محصول یک شرکت را پیشنهاد می دهد این تاثیر گذاری بسیار بیشتر می شود و نام شرکت یا صفحه اینستاگرامش به ذهن مخاطبان سپرده میشود.2.بیان موثر
این نوع از تبلیغات استراتژی های بسیار انعطاف پذیر تری نسبت به سایر تبلیغات اینستاگرامی دارد. برای مثال نمایش تبلیغ شما در یک صفحه طنز می تواند حوصله سر بر باشد چون هدف مخاطب از دنبال کردن آن صفحه اینستاگرام دیدن مطالب طنز است. ولی با اجرای یک سناریو ی مناسب توسط یک اینفلوئنسر می توانید نام برند خود را بسیار متفاوت به مشتریان احتمالی معرفی کنید.این کار می تواند با یک کپشن دوستانه توسط اینفلوئنسر مناسب باشد یا اسپانسر شدن برند شما در نیاز های شخصی او.
اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام استراژی های بسیار زیادی دارد که شما می توانید جهت مشاوره رایگان در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.


3.بازار هدف
شما می توانید از اینفلوئنسر هایی استفاده کنید که در زمین مورد نظرتان در اینستاگرام مخاطبان زیادی دارند.برای مثال اینفلوئنسر مناسب برای شرکتی که در زمینه قطعات خودرو فعالیت میکند می تواند صفحه اینستاگرامی باشد که در زمینه خودرو فعالیت دارد و همه روزه افراد زیادی که به خودرو علاقه دارند آن را دنبال کرده و از مطالبش لذت می برند.

4.استفاده از افراد مشهور
بسیاری از افراد مشهور نیز به عنوان اینفلوئنسر در اینستاگرام فعالیت می کنند که می توانند به شیوه های مختلفی برند شما را تبلیغ کنند برای مثال بازگوی تجربه خودشان در مورد استفاده از خدمات یا محصولات شرکت شما و ابراز رضیتمندی از کیفیت برند شما.
این نوع از تبلیغات اینفلوئنسر ها هم امروزه در اینستاگرام بسیار رواج یافته و می تواند مثمر ثمر باشد.

تبلیغ اینفلوئنسر اینستاگرام
شاید شما هم این روز ها در بازار گرم تبلیغات اینستاگرامی کلمه ی اینفلوئنسر مارگتینگ را شنیده باشید.با گسترش محبوبیت شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام در بین مردم بستر بسیار گسترده ای برای تبلیغات هدفمند و موثر فراهم گشته چرا که بیش از هر زمان دیگری افراد اوقات فراغت خود را به جستجو در صفحات اینستاگرام می گذرانند.
همانطور که میدانید بهترین و تاثیر گذارترین نوع تبلیغات ،تبلیغات کلامی یا دهان دهان است.و یکی از راه های انجام این نوع تبلیغات استفاده از اینفلوئنسر ها یا همان افراد محبوب و تاثیر گذار در شبکه های اجتماعی است.تا با استفاده از اعتماد و علاقه ای که مخاطبان به این افراد دارند اسم کسب و کار خود را بر سر زبان ها بیاندازید.

اینفلوئنسر کیست؟
اینفلوئنسر ها درواقع افرادی هستند که در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی فعال بوده و نزد مردم محبوبیت یافته اند و مورد اعتماد هستند. در حقیقت آن ها حامیان برند هستند که به وسیله ی مخاطبان زیادی که در فضای مجازی دارند به حمایت و تبلیغ برند در بین مخاطبان خود می پردازند.این کار باعث ایجاد اعتماد افراد نسبت به برند مورد نظر می شود.

خدمات اینفلوئنسر در حال عقد قرارداد با اینفلوئنسرها و صفحات پربازدید برای شروع سرویس جدید تبلیغاتی میباشد. اگر شما هم صاحب صفحات معروف هستید درخواست بهمراه لینک صفحه خود را به تلگرام ما ارسال کنید.

ساخت کمپین تبلیغاتی اینستاگرام
چگونه برای تبلیغات موثر اینستاگرام برنامه ریزی کنیم؟

مرحله اول: تبلیغات در اینستاگرام باید هدفمند و با برنامه ریزی دقیق اجرا شود. ابتدا بودجه خود را انتخاب کنید. بهتر است هزینه کمتری را برای آزمون اول و نتایج آن بپردازید و در صورت علاقه آن را افزایش داده و ادامه دهید.

روش کار به این شکل است که شما باید در یک فایل اکسل نام صفحات مورد علاقه ای را که پیدا کرده اید وارد کنید، در جلوی آن تعداد فالوور، حدود کامنت و لایک را بنویسید، سپس با مدیر صفحه ارتباط بگیرید و تعرفه ریالی را نیز بفهمید و بنویسید. این تعرفه بر اساس تعداد دفعات انتشار ( مثلاً 2 بار شات) و میزان زمان نمایش به شما اعلام می شود. با در نظر گرفتن تعداد میانگین هر ستون شما متوجه می شوید که کدام صفحات واقعی تر و کدام تعرفه ها درست است. انتخاب خود را انجام دهید.

مرحله دوم: حالا نوبت انتخاب یک تصور چشمگیر مرتبط و متن جذاب مناسب است. ما پیشنهاد میکنیم بجای عکس از ویدئو برای معرفی خود استفاده کنید. با استفاده از برنامه های ساده خودتان هم می توانید آن را بسازید “مثلا یک اسلاید از بهترین پست های صفحه شما بهمراه لوگو و نام”، مطمئن باشید نتیجه بسیار بهتر خواهد بود. در کمترین حالت برند شما توسط مخاطب دیده شده است.

به این فرآیند کمپین سازی اینستاگرام می گویند.

ما صفحاتی زنجیره ای برای تبلیغ در اختیار نداریم و بر اساس استاندارد های تبلیغات جهانی فقط مجری تبلیغات شما خواهیم بود. تعرفه نهایی بر اساس تعداد دفعات تبلیغ شما و صفحات هدف مشخص می شود که متعلق به مدیران مستقل است و باید بر اساس پروسه همکاری تبلیغاتی پس از تعیین لیست این صفحات، تعرفه های جدید درخواست شود و در لیست نهایی محاسبه گردد.

متاسفانه روش حاضر تبلیغات در صفحات مشخص بعلت فالوور های تکراری و تقلبی و بازخورد نهایی پایین بسیار اشتباه است و هزینه تبلیغ شما باید بر اساس قیمت هر صفحه پرداخت شود. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با یک سئوال از یک صفحه بسیار معتبر حدود هزینه را متوجه خواهید شد و امکان تبلیغ در چندین صفحه با میلیون فالوور و تعرفه ارزان مثلا 50 تا 100 هزارتومان خارج از عرف و دارای اشکال عملیاتی است.

همه ما صفحات خوبی را در اینستاگرام دنبال می کنیم. اگر پیج دارای فالوورغیرواقعی نباشد شما یک تناسب در تعداد لایک و کامنت ها مشاهده می کنید. بعنوان مثال صفحه ای که 500k فالوور دارد باید بیش از 100 کامنت را دریافت کند و در حدود 3000 لایک برای هر پست. متاسفانه توسط ربات برخی صاحبان صفحات برای خود لایک اضافه می کنند ولی در مورد کامنت این موضوع دشوارتر است و میزان خوبی برای مقایسه است.

ما برای ساخت کمپین تبلیغ در اینستاگرام لیستی شامل بیش از 35 صفحه با کیفیت را انتخاب کرده ایم که به مشتریان خود به درخواست ارائه می کنیم که می توانند از بین این صفحات پس از بررسی انتخاب انجام دهند و سپس تعرفه قیمت لیست نهایی پرسیده شده و به مشتری اعلام می شود. تمامی گام ها بسیار شفاف است و مشتری میتواند صفحات دلخواه جدید را به لیست کمپین خود اضافه کند. ما تنها هزینه مدیریت کمپین را از مشتریان دریافت خواهیم کرد.

بهتر است همیشه پیش از هر سفارش با کارشناسان مربوطه صحبت کرده و از راهکارهای جدید و مناسب مطلع شوید.
برای این منظور با ما تماس بگیرید 02188581023
و یا در تلگرام پیام بفرستید 09120345160

.در واقع این عدد نشان دهنده مجموع تعداد فالوور های پیج هایی است که تبلیغات شما در آن ها نشان داده میشود
برای مثال در این کمپین تبلیغ شما در 7 الی 12 صفحه اینستاگرام نشان داده می شود که مجموع تعداد فالوور این صفحهات 5 تا 7 میلیون نفر می باشد.

یقینا صفحات اینستاگرام به دلیل همه گیر شدن و کاربری آسانش یکی از بهترین بستر ها برای انجام تبلیغات مختلف است که می تواند نتایج بسیار سودمندی داشته باشد اما با این حال میزان نتیجه در این نوع تبلیغ مانند سایر تبلیغات به فاکتور های مختلفی از جمله موضوع تبلیغ بستگی دارد که هیچ یک از پیج های ارائه دهنده این سرویس و نیز فارسیگرام تضمینی برای میزان بازدهی ندارند.

خیر. درواقع کارشناسان فارسیگرام بر اساس آیتم های مورد نیاز برای حاصل شدن نتایج بهتر برنامه ریزی و زمانبندی های تبلیغات را تعریف کرده و در صفخاتی نظیر صفحات بالا فعالیت خود را آغاز می کنند.

در اجرای کمپین شیوه اجرا در راستای بهبود نتیجه انجام میگیرد و زمانبندی بستگی به ایام تبلیغ دارد.که اصولا طبق تجارب فارسیگرام به صورت متوالی نتیجه ی بهتری حاصل کرده.

برای شروع کافیست بنر یا ویدئو مورد نظر را به همراه آدرس صفحه تان برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما تحقیقات خود را آغاز کنند.

قوانین ارائه خدمات تبلیغات در اینستاگرام

– تعرفه های لحاظ شده برای هر صفحه بصورت حدودی می باشد و پس از اخذ آخرین تعرفه ها و پیش از اجرا ما به تفاوت قابل پرداخت می باشد.
– پوشش فالوور ها بر اساس میلیون نفر میباشد. بعنوان مثال کمپین شماره یک – 2 تا 3 میلیون فالوور را پوشش دهی خواهد کرد.
– تبلیغات در صفحات دیگر اینستاگرام به انتخاب مشتری و بر اساس لیست پیشنهادی مجری پس از انتخاب نهایی قابل انجام است.
– مسئولیت محتوای تبلیغ بر عهده مشتری می باشد و مجری هیچگونه مسئولیتی در صورت بروز مشکلات بر عهده نخواهد داشت.
– صفحات انتخابی در کمپین از بین صفحات پرطرفدار و پربازدید و با کیفیت انتخاب می شوند.
– امکان اضافه کردن صفحات دلخواه مشتری و جایگزینی با صفحات پیشنهادی مجری وجود دارد.
– تکرار تبلیغ در یک صفحه یا صفحات با برنامه ریزی قبلی باعث کسر مبلغ و تخفیفات آتی خواهد شد.
– تبلیغات بصورت تصویر گرافیکی و یا ویدئویی میباشد و برای بازدهی بیشتر تبلیغ ویدئویی پیشنهاد میگردد.
– تبلیغات در اکثر صفحات پس از بازه زمانی خاص حذف می گردد و ثبت همیشگی تبلیغ مستلزم پرداخت هزینه بیشتر به مدیر صفحه می باشد.
– مشتری امکان سفارش طراحی محتوای گرافیکی و تولید ویدئو کلیپ و یا ویرایش را با پرداخت هزینه توافقی خواهد داشت.
– هزینه کمپین بر اساس تعداد صفحات مورد درخواست و هزینه های استعلام شده تعیین گردیده است.
– تبلیغات در هر صفحه برای هر شب بصورت مجزا اجرا خواهد شد تا مانیتور کافی روی نتایج تبلیغ وجود داشته باشد.
– امکان توقف کمپین درصورت عدم رضایت مشتری از نتایج در هر زمان و تا قبل از پرداخت به مدیران صفحات وجود دارد.
– هزینه مدیریت هر کمپین از سوی مجری حداقل 300 هزارتومان است که در فاکتور فوق لحاظ شده است.
– کلیه هماهنگی های کمپین تبلیغاتی بر عهده مجری می باشد.
– گزارش از عملکرد و نتایج دریافت شده طی هفته های مختلف تهیه و به اطلاع مشتری خواهد رسید.
– انظباط مالی در پرداخت ها برای ادامه مجریی لازم است و در صورت درخواست تغییر زمانبندی با مدیریت مالی قابل پیگیری است.
– به درخواست مشتری در هر زمان لازم، امکان ارائه مشاوره های تخصصی جدید و مرتبط برای توسعه بازار تبلیغاتی و هدف وجود دارد.
– مجری و مشتری ملزم به رعایت موارد فوق برای کسب نتایج موفق برای رشد کسب و کار و برند می باشند.